MAX17501BTEVKIT#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX17501BTEVKIT# Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX17501BTEVKIT#
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas KIT EVAL FOR MAX17501B
Duomenų lapai: 1.MAX17501BTEVKIT#.pdf2.MAX17501BTEVKIT#.pdf3.MAX17501BTEVKIT#.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MAX17501BTEVKIT# specifikacijos
Dalies numeris MAX17501BTEVKIT# Gamintojas Maxim Integrated
Įtampa - išvestis 5V Įtampa - įėjimas 6 V ~ 60 V
Panaudotas IC / dalis MAX17501B Pateiktas turinys Board(s)
Serija Himalaya Regulatorinė topologija Buck
Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated Kiti vardai MAX17501BTEVKIT
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnis - perjungimas 600kHz Išsamus aprašymas MAX17501B Himalaya DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Dabartinis - rezultatas 500mA Tarybos tipas Fully Populated
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX17501EATB+T
MAX17501EATB+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BCK 3.3V 0.5A SYNC 10TDFN