MAX1736ETT42+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1736ETT42+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1736ETT42+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC BATTERY CHRGR SGL LI+ 6-TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX1736ETT42+T.pdf2.MAX1736ETT42+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1736ETT42+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1736ETT42+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 4045 pcs Duomenų lapas 1.MAX1736ETT42+T.pdf2.MAX1736ETT42+T.pdf
Įtampa - tiekimas (maks.) 22V Tiekėjo prietaisų paketas 6-TDFN-EP (3x3)
Serija - Programuojamos funkcijos -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Ląstelių skaičius 1
Sąsaja - Gedimo apsauga -
Išsamus aprašymas Charger IC Lithium Ion 6-TDFN-EP (3x3) Dabartinis - įkrovimas Constant
Įkrovimo srovė - maks - Akumuliatoriaus įtampa 4.2V