MAX1724ELT27+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1724ELT27+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1724ELT27+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BST 2.7V 0.4A SYNC 6UDFN
Duomenų lapai: MAX1724ELT27+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1724ELT27+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1724ELT27+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BST 2.7V 0.4A SYNC 6UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75542 pcs Duomenų lapas MAX1724ELT27+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.7V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 0.8V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Boost Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 6-UDFN (2x2) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-WDFN
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Up Dažnis - perjungimas -
Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.7V 1 Output 400mA (Switch) 6-WDFN Dabartinis - rezultatas 400mA (Switch)