MAX16999AUA33+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX16999AUA33+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8UMAX
Duomenų lapai: 1.MAX16999AUA33+.pdf2.MAX16999AUA33+.pdf
  • Pranešimas
MAX16999AUA33+ specifikacijos
Dalies numeris MAX16999AUA33+ Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96280 pcs Duomenų lapas 1.MAX16999AUA33+.pdf2.MAX16999AUA33+.pdf
Įtampa (maks.) 0.1V @ 80mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-uMax-EP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-uMax-EP Dabartinis - silpnas (Iq) 20µA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos Enable, Power On Reset, Reset