MAX16904RAUE33/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16904RAUE33/V+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX16904RAUE33/V+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 0.6A 16TSSOP
Duomenų lapai: 1.MAX16904RAUE33/V+.pdf2.MAX16904RAUE33/V+.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MAX16904RAUE33/V+ specifikacijos
Dalies numeris MAX16904RAUE33/V+ Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 0.6A 16TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25856 pcs Duomenų lapas 1.MAX16904RAUE33/V+.pdf2.MAX16904RAUE33/V+.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 3.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 28V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 16-TSSOP-EP Serija Automotive, AEC-Q100
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 2.1MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Dabartinis - rezultatas 600mA