MAX1589EZT075+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1589EZT075+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1589EZT075+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN 0.75V 500MA TSOT23-6
Duomenų lapai: 1.MAX1589EZT075+T.pdf2.MAX1589EZT075+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1589EZT075+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1589EZT075+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN 0.75V 500MA TSOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4217 pcs Duomenų lapas 1.MAX1589EZT075+T.pdf2.MAX1589EZT075+T.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.75V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 3.6V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-6 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 70dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.75V 500mA TSOT-23-6
Dabartinis - silpnas (Iq) 140µA Dabartinis - rezultatas 500mA