MAX15062C2.5EVKIT#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX15062C2.5EVKIT#
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas KIT EVALUATION MAX15062C2.5
Duomenų lapai: 1.MAX15062C2.5EVKIT#.pdf2.MAX15062C2.5EVKIT#.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MAX15062C2.5EVKIT# specifikacijos
Dalies numeris MAX15062C2.5EVKIT# Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 2858 pcs Duomenų lapas 1.MAX15062C2.5EVKIT#.pdf2.MAX15062C2.5EVKIT#.pdf
Įtampa - išvestis 2.5V Įtampa - įėjimas 4.5 V ~ 60 V
Panaudotas IC / dalis MAX15062 Pateiktas turinys Board(s)
Serija Himalaya Regulatorinė topologija Buck
Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnis - perjungimas 500kHz
Išsamus aprašymas MAX15062 Himalaya DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 300mA