MAX15007CATT/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15007CATT/V+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX15007CATT/V+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX15007CATT/V+T.pdf2.MAX15007CATT/V+T.pdf3.MAX15007CATT/V+T.pdf
  • Pranešimas
MAX15007CATT/V+T specifikacijos
Dalies numeris MAX15007CATT/V+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa (maks.) 0.6V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) 10V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-TDFN-EP (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.8 V ~ 10 V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) Dabartinis - tiekimas (maks.) 150µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 16µA Dabartinis - rezultatas 50mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris MAX15007
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX15007BATT+T
MAX15007BATT+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 50MA 6TDFN
Sandelyje: 91487 pcs
parsisiųsti: MAX15007BATT+T.pdf
RFQ
MAX15009ATJ+
MAX15009ATJ+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 300MA 32TQFN
Sandelyje: 5576 pcs
parsisiųsti: MAX15009ATJ+.pdf
RFQ
MAX15007CATT/V+
MAX15007CATT/V+
apibūdinimas: IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN
parsisiųsti: MAX15007CATT/V+.pdf
MAX15007BATT/V+
MAX15007BATT/V+
parsisiųsti: MAX15007BATT/V+.pdf
apibūdinimas: IC REG LINEAR POS ADJ 32TQFN
parsisiųsti: MAX15008ATJ+.pdf
MAX15007CATT+T
MAX15007CATT+T