MAX15007AATT/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15007AATT/V+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX15007AATT/V+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX15007AATT/V+T.pdf2.MAX15007AATT/V+T.pdf3.MAX15007AATT/V+T.pdf
  • Pranešimas
MAX15007AATT/V+T specifikacijos
Dalies numeris MAX15007AATT/V+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa (maks.) 1V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-TDFN-EP (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) Dabartinis - tiekimas (maks.) 150µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 18µA Dabartinis - rezultatas 50mA