MAX15006AATT/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15006AATT/V+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX15006AATT/V+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX15006AATT/V+T.pdf2.MAX15006AATT/V+T.pdf
  • Pranešimas
MAX15006AATT/V+T specifikacijos
Dalies numeris MAX15006AATT/V+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65387 pcs Duomenų lapas 1.MAX15006AATT/V+T.pdf2.MAX15006AATT/V+T.pdf
Įtampa (maks.) 1V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-TDFN-EP (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) Dabartinis - tiekimas (maks.) 150µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 17µA Dabartinis - rezultatas 50mA
Valdymo funkcijos - Bazinės dalies numeris MAX15006
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX15006BATT+
MAX15006BATT+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 50MA 6TDFN
Sandelyje: 63235 pcs
parsisiųsti: MAX15006BATT+.pdf
RFQ
MAX15006AATT+T
MAX15006AATT+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN
Sandelyje: 75727 pcs
parsisiųsti: MAX15006AATT+T.pdf
RFQ
MAX15006BASA+
MAX15006BASA+
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 50MA 8SOIC
parsisiųsti: MAX15006BASA+.pdf
MAX15006AATT+
MAX15006AATT+
parsisiųsti: MAX15006AATT+.pdf
MAX15006BASA+T
MAX15006BASA+T
parsisiųsti: MAX15006BASA+T.pdf
MAX15006AASA+T
MAX15006AASA+T
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
parsisiųsti: MAX15006AASA+T.pdf
MAX15006AATT/V+
MAX15006AATT/V+