LM4050AEX3-3.3/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
LM4050AEX3-3.3/V+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4050AEX3-3.3/V+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 3.3V SC70
Duomenų lapai: LM4050AEX3-3.3/V+T.pdf
  • Pranešimas
LM4050AEX3-3.3/V+T specifikacijos
Dalies numeris LM4050AEX3-3.3/V+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SHUNT 3.3V SC70 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53284 pcs Duomenų lapas LM4050AEX3-3.3/V+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija Automotive, AEC-Q100
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 50µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-3
Dabartinis - tiekimas - Dabartinis - rezultatas 15mA