LM4040AEX3-3.3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
LM4040AEX3-3.3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4040AEX3-3.3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 3.3V SC70
Duomenų lapai: LM4040AEX3-3.3+T.pdf
  • Pranešimas
LM4040AEX3-3.3+T specifikacijos
Dalies numeris LM4040AEX3-3.3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SHUNT 3.3V SC70 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85556 pcs Duomenų lapas LM4040AEX3-3.3+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai LM4040AEX3-3.3+T-ND
LM4040AEX3-3.3+TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 50µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-3 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 15mA Srovė - katodas 67µA