LM4040AEM3-2.5+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
LM4040AEM3-2.5+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4040AEM3-2.5+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Duomenų lapai: LM4040AEM3-2.5+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM4040AEM3-2.5+T specifikacijos
Dalies numeris LM4040AEM3-2.5+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41547 pcs Duomenų lapas LM4040AEM3-2.5+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai LM4040AEM3-2.5+
LM4040AEM3-2.5+TTR
LM4040AEM3-2.5+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 35µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3
Dabartinis - tiekimas - Dabartinis - rezultatas 15mA