DS3903E-020/W
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS3903E-020/W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS3903E-020/W
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP
Duomenų lapai: DS3903E-020/W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DS3903E-020/W specifikacijos
Dalies numeris DS3903E-020/W Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5986 pcs Duomenų lapas DS3903E-020/W.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 20-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 250 Atsparumas (omai) 10k, 90k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 128
Grandinių skaičius 3 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k, 90k Ohm 3 Circuit 128 Taps I²C Interface 20-TSSOP Konfigūracija Potentiometer
Bazinės dalies numeris DS3903
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DS3903E-020/T&R
DS3903E-020/T&R
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP
Sandelyje: 4560 pcs
parsisiųsti: DS3903E-020/T&R.pdf
RFQ
DS3905U-020
DS3905U-020
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC POT NV TRIPLE 128POS 10-USOP
Sandelyje: 65691 pcs
parsisiųsti: DS3905U-020.pdf
RFQ
DS3905U-020+T&R
DS3905U-020+T&R
parsisiųsti: DS3905U-020+T&R.pdf
DS3902U-530+
DS3902U-530+
apibūdinimas: IC RESIST VAR DUAL 8-USOP
parsisiųsti: DS3902U-530+.pdf