DS1050Z-010+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS1050Z-010+T&R
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8SOIC
Duomenų lapai: DS1050Z-010+T&R.pdf
  • Pranešimas
DS1050Z-010+T&R specifikacijos
Dalies numeris DS1050Z-010+T&R Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68886 pcs Duomenų lapas DS1050Z-010+T&R.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Įveskite Programmable Timer
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai DS1050Z-010+T&R-ND
DS1050Z-010+TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 10kHz
Išsamus aprašymas Programmable Timer IC 10kHz 8-SOIC Dabartinis - tiekimas 50µA