OK202-25-OB
Matrix OrbitalMatrix Orbital
Matrix Orbital
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OK202-25-OB
Gamintojas / Gamintojas: Matrix Orbital
Prekės aprašymas LCD DISPLAY 20X2 OLED
Duomenų lapai: 1.OK202-25-OB.pdf2.OK202-25-OB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
OK202-25-OB specifikacijos
Dalies numeris OK202-25-OB Gamintojas Matrix Orbital
apibūdinimas LCD DISPLAY 20X2 OLED "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1770 pcs Duomenų lapas 1.OK202-25-OB.pdf2.OK202-25-OB.pdf
Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 5.25 V Peržiūros sritis 85.00mm L x 18.60mm W
Teksto spalva Blue Serija -
Kontūras L x W x H 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Simbolių skaičius 40 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Sąsaja I²C, RS-232, TTL Dot Size 0.60mm W x 0.65mm H
Ekrano tipas OLED Rodymo rėžimas -
Rodyti formatas 20 x 2 Išsamus aprašymas Character LCD Display Module OLED I²C, RS-232, TTL 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm
Simbolių dydis 5.55mm H x 3.20mm W Simbolių formatas -