ZT028LDMT7R
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZT028LDMT7R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZT028LDMT7R
Gamintojas / Gamintojas: Mallory Sonalert Products
Prekės aprašymas BUZZER PIEZO 22MM PANEL MOUNT
Duomenų lapai: ZT028LDMT7R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 781 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 781 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ZT028LDMT7R specifikacijos
Dalies numeris ZT028LDMT7R Gamintojas Mallory Sonalert Products
apibūdinimas BUZZER PIEZO 22MM PANEL MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 781 pcs Duomenų lapas ZT028LDMT7R.pdf
Įtampos diapazonas 16 ~ 28V Technologija Piezo
Garso slėgio lygis (SPL) 85dB @ 16V, 61cm Serija ZT
Reitingai - Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 65°C
Darbinis režimas Pin Selectable, Visual Indicator Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas DC Apsauga nuo įsilaužimo NEMA 3R, 4X, 12
Dažnumas 3.9kHz Trukmė Variable
Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.9kHz 85dB @ 16V, 61cm
Dabartinis - tiekimas 40mA Patvirtinimai cUL, UL