ZA048LACT
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZA048LACT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZA048LACT
Gamintojas / Gamintojas: Mallory Sonalert Products
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Duomenų lapai: ZA048LACT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
ZA048LACT specifikacijos
Dalies numeris ZA048LACT Gamintojas Mallory Sonalert Products
Galimas kiekis 3071 pcs Duomenų lapas ZA048LACT.pdf
Įtampos diapazonas 28 ~ 48V Nutraukimas Terminal Block
Technologija Piezo Garso slėgio lygis (SPL) 85dB @ 28V, 61cm
Dydis / Matmenys 1.210" Dia (30.74mm) Serija ZA
Reitingai - Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 65°C
Darbinis režimas Single Tone Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas AC, DC
Apsauga nuo įsilaužimo NEMA 3R, 4X, 12 Aukštis - sėdi (maks.) 2.234" (56.75mm)
Dažnumas 3.3kHz Trukmė -
Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.3kHz 85dB @ 28V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Dabartinis - tiekimas 40mA Patvirtinimai cUL, UL