ZA016LDMT7
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZA016LDMT7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZA016LDMT7
Gamintojas / Gamintojas: Mallory Sonalert Products
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT
Duomenų lapai: 1.ZA016LDMT7.pdf2.ZA016LDMT7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
ZA016LDMT7 specifikacijos
Dalies numeris ZA016LDMT7 Gamintojas Mallory Sonalert Products
Galimas kiekis 2671 pcs Duomenų lapas 1.ZA016LDMT7.pdf2.ZA016LDMT7.pdf
Įtampos diapazonas 6 ~ 16V Nutraukimas Terminal Block
Technologija Piezo Garso slėgio lygis (SPL) 85dB @ 6V, 61cm
Dydis / Matmenys 1.210" Dia (30.74mm) Serija ZA
Reitingai - Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 65°C
Darbinis režimas Pin Selectable Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas DC
Aukštis - sėdi (maks.) 2.234" (56.75mm) Dažnumas 3.1kHz
Trukmė Variable Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.1kHz 85dB @ 6V, 61cm Panel Mount Terminal Block Dabartinis - tiekimas 40mA