SCE120LA2DP2B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCE120LA2DP2B
Gamintojas / Gamintojas: Mallory Sonalert Products
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT
Duomenų lapai: 1.SCE120LA2DP2B.pdf2.SCE120LA2DP2B.pdf
  • Pranešimas
SCE120LA2DP2B specifikacijos
Dalies numeris SCE120LA2DP2B Gamintojas Mallory Sonalert Products
Galimas kiekis 1128 pcs Duomenų lapas 1.SCE120LA2DP2B.pdf2.SCE120LA2DP2B.pdf
Įtampos diapazonas 48 ~ 120V Nutraukimas Terminal Block
Technologija Piezo Garso slėgio lygis (SPL) 85dB @ 48V, 61cm
Dydis / Matmenys 1.687" Dia (42.85mm) Serija SCE
Reitingai - Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Double Pulse, Fast Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas AC
Aukštis - sėdi (maks.) 1.511" (38.39mm) Dažnumas 2kHz
Trukmė 2 PPS Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 85dB @ 48V, 61cm Panel Mount Terminal Block Dabartinis - tiekimas 40mA