SCE016XD2DP3B
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCE016XD2DP3B
Gamintojas / Gamintojas: Mallory Sonalert Products
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT
Duomenų lapai: 1.SCE016XD2DP3B.pdf2.SCE016XD2DP3B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SCE016XD2DP3B specifikacijos
Dalies numeris SCE016XD2DP3B Gamintojas Mallory Sonalert Products
Galimas kiekis 1797 pcs Duomenų lapas 1.SCE016XD2DP3B.pdf2.SCE016XD2DP3B.pdf
Įtampos diapazonas 6 ~ 16V Nutraukimas Terminal Block
Technologija Piezo Garso slėgio lygis (SPL) 95dB @ 6V, 61cm
Dydis / Matmenys 1.692" Dia (42.98mm) Serija SCE
Reitingai - Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Double Pulse, Slow Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas DC
Aukštis - sėdi (maks.) 2.000" (50.80mm) Dažnumas 2kHz
Trukmė 0.5 PPS Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 95dB @ 6V, 61cm Panel Mount Terminal Block Dabartinis - tiekimas 40mA