SBS12LMMPPC
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
SBS12LMMPPC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBS12LMMPPC
Gamintojas / Gamintojas: Mallory Sonalert Products
Prekės aprašymas AUDIO MAGNETIC IND 9-12V TH
Duomenų lapai: SBS12LMMPPC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SBS12LMMPPC specifikacijos
Dalies numeris SBS12LMMPPC Gamintojas Mallory Sonalert Products
Galimas kiekis 5132 pcs Duomenų lapas SBS12LMMPPC.pdf
Įtampos diapazonas 9 ~ 12V Nutraukimas PC Pins
Technologija Magnetic Garso slėgio lygis (SPL) 95dB @ 9V, 10cm
Dydis / Matmenys 1.750" Dia (44.45mm) Serija -
Reitingai Medical Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Kiti vardai 458-1413
Darbinė temperatūra -30°C ~ 65°C Darbinis režimas Pin Selectable
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas DC Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
Dažnumas 2.075kHz Trukmė Variable
Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 40 ~ 200mA 2.075kHz 95dB @ 9V, 10cm Through Hole PC Pins
Dabartinis - tiekimas 40 ~ 200mA Patvirtinimai cUL, UL