MS3470L22-12P
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3470L22-12P
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 12POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: 1.MS3470L22-12P.pdf2.MS3470L22-12P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS3470L22-12P specifikacijos
Dalies numeris MS3470L22-12P Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 12POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 2226 pcs Duomenų lapas 1.MS3470L22-12P.pdf2.MS3470L22-12P.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DMS3470L22-12P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MS3470L22-12P
Didelis skersmuo tiekiamas 22-12 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 12POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock