MS27468T25F24SB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T25F24SB
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
Duomenų lapai: MS27468T25F24SB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27468T25F24SB specifikacijos
Dalies numeris MS27468T25F24SB Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1187 pcs Duomenų lapas MS27468T25F24SB.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DMS27468T25F24SB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MS27468T25F24SB
Didelis skersmuo tiekiamas 25-24 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 13A, 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock