MS27468T21F41J-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T21F41J-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Duomenų lapai: MS27468T21F41J-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27468T21F41J-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27468T21F41J-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1591 pcs Duomenų lapas MS27468T21F41J-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai DMS27468T21F41J-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MS27468T21F41J-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 21-41 Įdėkite medžiagą -
Apima 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring funkcijos -
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT