MS27467T23B53AA
MS27467T23B53AA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 53POS STRGHT PINS
Sandelyje: 1708 pcs
parsisiųsti: MS27467T23B53AA.pdf
RFQ
MS27467T23B53A
MS27467T23B53A
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 53POS PIN
Sandelyje: 1780 pcs
parsisiųsti: MS27467T23B53A.pdf
RFQ
MS27467T23B35SD-LC
MS27467T23B35SD-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 100POS SKT
parsisiųsti: MS27467T23B35SD-LC.pdf
MS27467T23B35SL
MS27467T23B35SL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 100PS INLINE
parsisiųsti: MS27467T23B35SL.pdf
apibūdinimas: 8LT 53C 53#20 PIN PLUG
MS27467T23B53AA
MS27467T23B53AA
MS27467T23B35SLC
MS27467T23B35SLC
parsisiųsti: MS27467T23B35SLC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus