MS27467T19F32HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T19F32HC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: MS27467T19F32HC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27467T19F32HC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T19F32HC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1130 pcs Duomenų lapas MS27467T19F32HC.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DMS27467T19F32HC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MS27467T19F32HC
Didelis skersmuo tiekiamas 19-32 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga C Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T19F32H-LC
MS27467T19F32H-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Sandelyje: 2015 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F32H-LC.pdf
RFQ
MS27467T19F32BD
MS27467T19F32BD
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
Sandelyje: 1516 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F32BD.pdf
RFQ
MS27467T19F32HC-LC
MS27467T19F32HC-LC