MS27467T19F11PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T19F11PC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: MS27467T19F11PC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27467T19F11PC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T19F11PC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1598 pcs Duomenų lapas MS27467T19F11PC.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DMS27467T19F11PC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 11
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MS27467T19F11PC
Didelis skersmuo tiekiamas 19-11 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga C Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T19F11S
MS27467T19F11S
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1557 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F11S.pdf
RFQ
MS27467T19F11PC-LC
MS27467T19F11PC-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE