MS27467T19B11PB-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T19B11PB-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Duomenų lapai: MS27467T19B11PB-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27467T19B11PB-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T19B11PB-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2373 pcs Duomenų lapas MS27467T19B11PB-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DMS27467T19B11PB-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 11
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MS27467T19B11PB-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 19-11 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.516" (38.51mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Chromate over Cadmium Kontaktinė forma Plastic
Kontaktinė medžiaga B Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T19B11PB
MS27467T19B11PB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1176 pcs
parsisiųsti: MS27467T19B11PB.pdf
RFQ
MS27467T19B11PC-LC
MS27467T19B11PC-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Sandelyje: 4815 pcs
parsisiųsti: MS27467T19B11PC-LC.pdf
RFQ
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS