MS27467T17B26H-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T17B26H-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Duomenų lapai: MS27467T17B26H-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27467T17B26H-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T17B26H-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2593 pcs Duomenų lapas MS27467T17B26H-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DMS27467T17B26H-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MS27467T17B26H-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.406" (35.71mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Chromate over Cadmium Kontaktinė forma Plastic
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T17B26HA
MS27467T17B26HA
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Sandelyje: 1516 pcs
parsisiųsti: MS27467T17B26HA.pdf
RFQ
MS27467T17B26HC-LC
MS27467T17B26HC-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Sandelyje: 5151 pcs
parsisiųsti: MS27467T17B26HC-LC.pdf
RFQ
MS27467T17B26H
MS27467T17B26H