MPQ8636GL-10-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPQ8636GL-10-P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPQ8636GL-10-P
Gamintojas / Gamintojas: MPS (Monolithic Power Systems)
Prekės aprašymas IC REG BUCK ADJ 10A SYNC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
MPQ8636GL-10-P specifikacijos
Dalies numeris MPQ8636GL-10-P Gamintojas MPS (Monolithic Power Systems)
apibūdinimas IC REG BUCK ADJ 10A SYNC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53319 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.611V Įtampa - išėjimas (maks.) 13V
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 13-QFN (3x4) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 13-VFQFN
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 200kHz ~ 1MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.611V 1 Output 10A 13-VFQFN
Dabartinis - rezultatas 10A