MPQ8616GL-12-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPQ8616GL-12-P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPQ8616GL-12-P
Gamintojas / Gamintojas: MPS (Monolithic Power Systems)
Prekės aprašymas IC REG BUCK ADJ 12A SYNC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
MPQ8616GL-12-P specifikacijos
Dalies numeris MPQ8616GL-12-P Gamintojas MPS (Monolithic Power Systems)
apibūdinimas IC REG BUCK ADJ 12A SYNC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39323 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.61V Įtampa - išėjimas (maks.) 4.5V
Įtampa - įėjimas (min.) 1.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 14-QFN (3x4) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-VFQFN
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1589-1322-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 300kHz ~ 1MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.61V 1 Output 12A 14-VFQFN
Dabartinis - rezultatas 12A