MP20056GG-33-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP20056GG-33-P
Gamintojas / Gamintojas: MPS (Monolithic Power Systems)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8QFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
MP20056GG-33-P specifikacijos
Dalies numeris MP20056GG-33-P Gamintojas MPS (Monolithic Power Systems)
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8QFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64511 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.15V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-QFN (2x2) Serija -
Paketas / dėžutė 8-TFDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 33dB (100Hz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 0.8 V ~ 5 V 250mA 8-QFN (2x2) Dabartinis - tiekimas (maks.) 330µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 250µA Dabartinis - rezultatas 250mA