MEZD41501A-C
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MEZD41501A-C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MEZD41501A-C
Gamintojas / Gamintojas: MPS (Monolithic Power Systems)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
MEZD41501A-C specifikacijos
Dalies numeris MEZD41501A-C Gamintojas MPS (Monolithic Power Systems)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9415 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V
Įtampa - įėjimas (maks.) 13V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.06" L x 0.79" W x 0.21" H (27.0mm x 20.0mm x 5.4mm)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 6-SIP Module Kiti vardai 1589-1491
Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OTP Efektyvumas 96%
Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 2.7V - 13V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A