SUS01L-12
MEAN WELLMEAN WELL
SUS01L-12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SUS01L-12
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 1W
Duomenų lapai: SUS01L-12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
SUS01L-12 specifikacijos
Dalies numeris SUS01L-12 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24974 pcs Duomenų lapas SUS01L-12.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 1000V Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm)
Serija SUS01 Galia (vatais) 1W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 16-DIP Module, 8 Leads
Kiti vardai 1866-4892
SUS01L-12-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, SCP
Efektyvumas 78% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 84mA Programos ITE (Commercial)