SPV-150-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPV-150-12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPV-150-12
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 150W
Duomenų lapai: SPV-150-12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
SPV-150-12 specifikacijos
Dalies numeris SPV-150-12 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1568 pcs Duomenų lapas SPV-150-12.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Serija SPV-150 Galia (vatais) 150W
Kiti vardai 1866-4865
SPV-150-12-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 65°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A