SPBW03F-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPBW03F-12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPBW03F-12
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 3W
Duomenų lapai: SPBW03F-12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
SPBW03F-12 specifikacijos
Dalies numeris SPBW03F-12 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12191 pcs Duomenų lapas SPBW03F-12.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 1500V Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serija SPBW03 Galia (vatais) 3W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SIP Module, 7 Leads
Kiti vardai 1866-4803
SPBW03F-12-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Efektyvumas 84% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 250mA Valdymo funkcijos Enable, Active High
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SPBW03G-15
SPBW03G-15
Gamintojai: MEAN WELL
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 3W
Sandelyje: 11578 pcs
parsisiųsti: SPBW03G-15.pdf
RFQ
SPBTLE-RF0
SPBTLE-RF0
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: MOD VLP BLUETOOTH REV V4.1
Sandelyje: 6027 pcs
parsisiųsti: SPBTLE-RF0.pdf
RFQ
SPBW03F-15
SPBW03F-15
Gamintojai: MEAN WELL
parsisiųsti: SPBW03F-15.pdf
SPBTLE-RF0TR
SPBTLE-RF0TR
Gamintojai: STMicroelectronics
parsisiųsti: SPBTLE-RF0TR.pdf
SPBTLE-1S
SPBTLE-1S
apibūdinimas: SYSTEM PRODUCT & MODULE
parsisiųsti: SPBTLE-1S.pdf
SPBW03G-03
SPBW03G-03
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 2.3W
parsisiųsti: SPBW03G-03.pdf
SPBTLE-RFTR
SPBTLE-RFTR
apibūdinimas: MOD RF TXRX BLUETOOTH CHIP ANT
parsisiųsti: SPBTLE-RFTR.pdf
SPBW03G-05
SPBW03G-05
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 3W
parsisiųsti: SPBW03G-05.pdf
SPBTLE-1STR
SPBTLE-1STR
parsisiųsti: SPBTLE-1STR.pdf
SPBTLE-RF
SPBTLE-RF
apibūdinimas: RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP ANT
parsisiųsti: SPBTLE-RF.pdf
SPBW06F-03
SPBW06F-03
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 5W