SPA02A-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPA02A-12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPA02A-12
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 2W
Duomenų lapai: SPA02A-12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
SPA02A-12 specifikacijos
Dalies numeris SPA02A-12 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12946 pcs Duomenų lapas SPA02A-12.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 1000V Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 18V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serija SPA02 Galia (vatais) 2W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 8-SIP Module, 7 Leads
Kiti vardai 1866-4753
SPA02A-12-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, OCP, SCP
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 9V - 18V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 167mA Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SPA01C-05
SPA01C-05
Gamintojai: MEAN WELL
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 1W
Sandelyje: 10453 pcs
parsisiųsti: SPA01C-05.pdf
RFQ
SPA02B
SPA02B
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH SLIDE DIP SPST 10MA 20V