SGA25U07-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
SGA25U07-P1J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SGA25U07-P1J
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 22W
Duomenų lapai: SGA25U07-P1J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
SGA25U07-P1J specifikacijos
Dalies numeris SGA25U07-P1J Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 22W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5496 pcs Duomenų lapas SGA25U07-P1J.pdf
Įtampa - išvestis 7.5V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.97" L x 1.26" W x 1.87" H (75.5mm x 32.0mm x 47.5mm) Serija SGA25U (25W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 22W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Kiti vardai 1866-5473
SGA25U07-P1J-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 7.5V 22W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.93A Laido ilgis 39.4" (1.00m)