PLD-40-1050B
MEAN WELLMEAN WELL
PLD-40-1050B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLD-40-1050B
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRVR CC AC/DC 22-38V 1.05A
Duomenų lapai: PLD-40-1050B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
PLD-40-1050B specifikacijos
Dalies numeris PLD-40-1050B Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DRVR CC AC/DC 22-38V 1.05A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5399 pcs Duomenų lapas PLD-40-1050B.pdf
Įtampa - išvestis 22 ~ 38 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 295VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Serija PLD-40 Reitingai IP42
Galia (vatais) 40W Kiti vardai 1866-5392
PLD-40-1050B-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OTP, SCP
Efektyvumas 87% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 1.05A 22 ~ 38 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 1.05A
Patvirtinimai CB, CE, ENEC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PLD-40-1400B
PLD-40-1400B
Gamintojai: MEAN WELL
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 17-29V 1.4A
Sandelyje: 5537 pcs
parsisiųsti: PLD-40-1400B.pdf
RFQ
PLD-36
PLD-36
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: LABEL ELECTRL WARN 1.5"X1" 200PC
Sandelyje: 2695 pcs
parsisiųsti: PLD-36.pdf
RFQ
Gamintojai: MEAN WELL
apibūdinimas: LED DRVR CC AC/DC 13-23V 1.75A