PLC-100-15
MEAN WELLMEAN WELL
PLC-100-15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLC-100-15
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRIVER CC/CV AC/DC 15V 5A
Duomenų lapai: PLC-100-15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
PLC-100-15 specifikacijos
Dalies numeris PLC-100-15 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DRIVER CC/CV AC/DC 15V 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2170 pcs Duomenų lapas PLC-100-15.pdf
Įtampa - išvestis 15V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 264VAC
Įveskite Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 7.89" L x 2.74" W x 1.38" H (200.5mm x 69.5mm x 35.0mm)
Serija PLC-100 Reitingai -
Galia (vatais) 75W Kiti vardai 1866-3777
PLC-100-15-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OTP, OVP, SCP Efektyvumas 85%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 5A 15V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 5A Patvirtinimai CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV