NMP650-HEEE-03
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-HEEE-03 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NMP650-HEEE-03
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Duomenų lapai: NMP650-HEEE-03.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 223 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
  • Pranešimas
NMP650-HEEE-03 specifikacijos
Dalies numeris NMP650-HEEE-03 Gamintojas MEAN WELL
Galimas kiekis 223 pcs Duomenų lapas NMP650-HEEE-03.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas 12V
Įtampa - 2 išėjimas 12V Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Serija NMP Galia (vatais) 650W
Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 3
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Efektyvumas 88.5% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 3 Output 24V 12V 12V 10A, 20A, 40A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A, 20A, 40A Patvirtinimai CB, CE, cURus, EAC, TUV