MSP-100-36
MEAN WELLMEAN WELL
MSP-100-36 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSP-100-36
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V 104W
Duomenų lapai: MSP-100-36.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MSP-100-36 specifikacijos
Dalies numeris MSP-100-36 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V 104W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2348 pcs Duomenų lapas MSP-100-36.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Serija MSP-100 Galia (vatais) 104W
Kiti vardai 1866-3481
MSP-100-36-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 89%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.9A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.9A