MES30B-5P1J
MEAN WELLMEAN WELL
MES30B-5P1J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MES30B-5P1J
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W
Duomenų lapai: MES30B-5P1J.pdf
  • Pranešimas
MES30B-5P1J specifikacijos
Dalies numeris MES30B-5P1J Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4559 pcs Duomenų lapas MES30B-5P1J.pdf
Įtampa - išvestis 18V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.0mm x 67.0mm x 36.0mm) Serija MES30B (30W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 30W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Darbinė temperatūra 0°C ~ 65°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C8
Forma Desktop (Class II) Efektyvumas 78%
Išsamus aprašymas 18V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.66A
Laido ilgis 70.9" (1.80m) Patvirtinimai CB, CE, cURus, TUV