MDS01N-15
MEAN WELLMEAN WELL
MDS01N-15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDS01N-15
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 1W
Duomenų lapai: MDS01N-15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDS01N-15 specifikacijos
Dalies numeris MDS01N-15 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21887 pcs Duomenų lapas MDS01N-15.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 6000V Įtampa - įėjimas (min.) 21.6V
Įtampa - įėjimas (maks.) 26.4V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas 7-SIP Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija MDS01 Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 7-SIP Module, 5 Leads
Kiti vardai 1866-3398
MDS01N-15-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 79% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 21.6V - 26.4V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 67mA Programos Medical