LPS-100-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
LPS-100-3.3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LPS-100-3.3
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V 66W
Duomenų lapai: LPS-100-3.3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
LPS-100-3.3 specifikacijos
Dalies numeris LPS-100-3.3 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V 66W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3230 pcs Duomenų lapas LPS-100-3.3.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 370 VDC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Serija LPS-100 Galia (vatais) 66W
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova No "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Adjustable Output, Universal Input Efektyvumas 69%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 370 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A