LPFH-60-36
MEAN WELLMEAN WELL
LPFH-60-36 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LPFH-60-36
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DVR CCCV ACDC 21.6-36V 1.67A
Duomenų lapai: LPFH-60-36.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
LPFH-60-36 specifikacijos
Dalies numeris LPFH-60-36 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DVR CCCV ACDC 21.6-36V 1.67A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3290 pcs Duomenų lapas LPFH-60-36.pdf
Įtampa - išvestis 21.6 ~ 36 V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 200VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 400VAC
Įveskite Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Serija LPFH-60 Reitingai IP67
Galia (vatais) 60W Kiti vardai 1866-3246
LPFH-60-36-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 90°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 90%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 1.67A 21.6 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.67A Patvirtinimai cURus