LDH-45B-700DA
MEAN WELLMEAN WELL
LDH-45B-700DA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LDH-45B-700DA
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRIVER CC BOOST 36-64V 700MA
Duomenų lapai: LDH-45B-700DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
LDH-45B-700DA specifikacijos
Dalies numeris LDH-45B-700DA Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DRIVER CC BOOST 36-64V 700MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5763 pcs Duomenų lapas LDH-45B-700DA.pdf
Įtampa - išvestis 36 ~ 64 V Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 32V Įveskite Constant Current
Topologija Boost Dydis / Matmenys 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Serija LDH-45 Galia (vatais) 45W
Paketas / dėžutė 7-DIP Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 95%
Pritemdymas DALI Išsamus aprašymas 700mA 36 ~ 64 V Constant Current LED Driver Boost Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 700mA Patvirtinimai CE