IRM-30-48ST
MEAN WELLMEAN WELL
IRM-30-48ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRM-30-48ST
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 30W
Duomenų lapai: IRM-30-48ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
IRM-30-48ST specifikacijos
Dalies numeris IRM-30-48ST Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6022 pcs Duomenų lapas IRM-30-48ST.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.58" L x 1.56" W x 1.12" H (91.0mm x 39.5mm x 28.5mm)
Serija IRM-30 Galia (vatais) 30W
Kiti vardai 1866-3050
IRM-30-48ST-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Universal Input Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 630mA 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 630mA