IDPC-25-500
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-25-500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDPC-25-500
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRVR CC AC/DC 35-50V 500MA
Duomenų lapai: IDPC-25-500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
IDPC-25-500 specifikacijos
Dalies numeris IDPC-25-500 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DRVR CC AC/DC 35-50V 500MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6952 pcs Duomenų lapas IDPC-25-500.pdf
Įtampa - išvestis 35 ~ 50 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 295VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Terminal Block Dydis / Matmenys 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Serija IDPC-25 Reitingai -
Galia (vatais) 25W Kiti vardai 1866-2966
IDPC-25-500-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos SCP Efektyvumas 81.5%
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas 500mA 35 ~ 50 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Patvirtinimai CB, CCC, CE, cURus, ENEC